Klub ze striptizem „Dirty Dancer”
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
AutorWiadomość
Alchemist
Alchemist
Administrator
https://mirai-jisei.forumpolish.com HTTPS://MIRAI-JISEI.FORUMPOLISH.COM

Post dodany: 9/9/2021, 22:04
image_fiche

Klub ze striptizem „Dirty Dancer”

  Z zewnątrz o tym, że coś się może dziać w tym budynku, informuje jedynie świecący neon z nazwą tego miejsca. Budynek bowiem wygląda... Normalnie. Ochroniarze, na przykład, stoją dopiero za drzwiami, więc to też nie tak, że do środka wejdzie każdy z ulicy. Dostać mogą się jedynie osoby, które zostały przyprowadzone przez innych bywalców klubu. A oni sami dopiero po jakimś czasie mogą kogoś przyprowadzić. Tak to właśnie tu działa.
  Wchodząc do środka, zostaniesz przywitany światłami ledów w kolorach różu i fioletu. Sala główna to dość przestronne miejsce. Na jej środku znajduje się podest z dwoma rurami, na których zazwyczaj dają występy osoby obu płci. Tak. Klub jest otwarty i przyjazny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wokół podestu ustawione są kanapy wraz ze stołami. W stołach zamontowane są odpowiednie interfejsy, przez które można zamawiać alkohole i inne używki wprost do swojego stolika. Naprzeciw wejścia, po drugiej stronie sali znajduje się długi bar, natomiast przy nim ustawione są barowe krzesła.
  Oprócz tego na parterze znajdziemy pięć loży VIP. Posiadają one kanapy i stoły z lepszych materiałów, niż te umieszczone bezpośrednio pod sceną. Stoły również posiadają wbudowany interfejs, z tym wyjątkiem, że ich funkcjonalność została rozszerzona. Z panelu, oprócz tego co normalnie, można zamówić sobie tancerza albo tancerkę na prywatny taniec. Piętro wyżej znajdują się pokoje do wynajęcia, najczęściej na godziny. Jeżeli tancerze wyrażą zgodę, taniec może przerodzić się w coś więcej, oczywiście za odpowiednią opłatą.     Polityka klubu jest taka, że bez zgody obsługi, poza oglądaniem oczywiście, nie można robić nic. Jeżeli znajdzie się ktoś taki, kto nie będzie tego przestrzegał, wtedy Hanzo, albo ktoś z ochrony grzecznie tłumaczą, że tak nie wolno i wypraszają takiego delikwenta na zewnątrz.

Właściciel: Hanzo Hayashi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Similar topics
-
» Klub „Cotton”
» Klub „Paradise”
» Klub „LabX0”
» Klub „Blue Velvet”
» Klub „Love Night”